Küpsiste kasutamine ja privaatsustingimused

Veebitehnik.ee veebileht kasutab küpsiseid.

Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida külastatavad veebilehed paigaldavad teie arvutisse. Küpsised saadavad veebilehele informatsiooni, et ära tunda seadeid ja eelistusi. Neid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebilehtede tõhusam töö ning anda infot külastajate eelistuste kohta.

Miks me neid kasutame?

Küpsised on vajalikud, et te saaksite kasutada kõiki veebilehe funktsioone. Samuti võimaldab küpsiste kasutamine muuta veebilehe töö tõhusamaks ja seeläbi pakkuda paremat veebilehe sirvimise kogemust. Näiteks jätavad küpsised meelde keele eelistuse. See võib muuta teie järgmise külastuse lihtsamaks ning mugavamaks.
Kasutame küpsiseid ka selleks, et jälgida veebilehe kasutusstatistikat ja veebilehel tehtavaid toiminguid. Saadud infot kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamiseks.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Hädavajalikud küpsised
Need küpsised on veebilehe lahutamatu osa, milleta veebileht korralikult ei tööta. Need võimaldavad meie veebilehel ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone. Näiteks võimaldavad need luua kasutajakontot, võimaldavad sisselogimist. Hädavajalike küpsiste blokeerimisel ei tööta veebileht korralikult.
Funktsioonide kasutamist hõlbustavad küpsised
Need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikud nagu keel ning seeläbi pakkuda täiustatud ja isikustatud funktsioone.
Veebilehe sooritust jälgivad küpsised
Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas ja kui palju külastajad veebilehte kasutavad. Seda teavet kasutatakse üksnes veebilehe arendamiseks.
Sihtrühma- ehk reklaamküpsised
Need küpsised koguvad andmeid teie sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada teie huvidele vastavat reklaamisisu.
Kolmandate osapoolte küpsised
Veebilehed võivad muuhulgas sisaldada elemente (partnerite veebilehtede sisu või lingid), mis salvestavad küpsiseid kolmanda isiku nimel. Kahjuks puudub meil kontroll nende küpsiste üle. Nende puhul peaksite vaatama kolmanda osapoole küpsiste nimekirja, kust leiate põhjalikumat infot.

Kuidas hallata küpsiste seadeid?

Enamik veebibrausereid võimaldavad kontrolli küpsiste üle brauseri enda seadete kaudu. Küpsiste kustutamiseks või blokeerimiseks peate seega muutma oma veebibrauseri seadeid.
Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi olla enam kasutatavad.
Et saada rohkem teavet küpsiste kohta, sealhulgas nägemaks, millised küpsiseid on teie arvutisse salvestatud ning kuidas neid hallata või kustutada, külastage www.allaboutcookies.org või www.youronlinechoices.com/ee.

Privaatsustingimused

Heelixus OÜ töötleb oma klientide ja kontaktisikute andmeid, kes on avaldanud soovi tarbida meie teenuseid ja on Heelixus OÜ-le edastanud.

Isikuandmete edastamine Heelixus OÜ-le ei ole kohustuslik, välja arvatud kontaktandmed juhuks, kui klient soovib Heelixus OÜ vastust oma kirjale, hinnapäringule ja teenuste tellimisel vms.

Teatud juhtudel töötleme ka avalike allikatest kättesaadavaid isikuandmeid.

Klientide isikuandmeid töötleme me eesmärgil, et pakkuda potentsiaalsetele klientidele kvaliteetsemat teenust ja informatsiooni ja täita lepingulisi kohustusi.

Kui Heelixus OÜ töötleb isikuandmeid neil eesmärkidel, on töötlemise õiguslikuks aluseks meie õigustatud huvi tagada meie teenuste korrektne ja kvaliteetsem osutamine.

Heelixus OÜ kodulehelt kogume me andmeid nende kasutamise ja potentsiaalsete klientide huvide kohta, et paremini mõista meie klientide tegelikke huve ja soove.

Lisaks eesmärgil pakkuda kvaliteetsemat informatsiooni ja täiustada kodulehe funktsionaalsust ning kasutajasõbralikkust.

Sellisel juhul on töötlemise õiguslikuks aluseks meie õigustatud huvi mõista paremini klientide vajadusi ja pakkuda paremat teenust.

Isikuandmeid kasutatakse hinnapäringute esitajatele vastamiseks ning  muude taotletud toimingute tegemiseks.

Heelixus OÜ ei anna isikuandmeid üle kolmandatele isikutele ega avalikusta.

Heelixus OÜ võib edastada nende klientide isikuandmeid, kes ei ole tähtajaks Heelixus OÜ-le osutatud teenuste eest tasunud, ka võlgade sissenõudmisega tegelevale isikule (inkasso jmt) ja maksehäireid kajastavatele ettevõtjatele nagu Krediidiinfo jmt, kes võivad neid töödelda krediidiotsuste langetamise eesmärgil vastava isiku poolt hallatavas maksehäirete registris.

Kui veebilehe kasutaja soovib teada, millised andmed Heelixus OÜ andmebaasis tema kohta sisalduvad, võib ta esitada vastava järelepärimine  eesti@veebitehnik.ee e-maili aadressil.

Veebilehe kasutajal on õigus enda isikuandmeid täpsustada ja parandada.

Heelixus OÜ kogub ja salvestab isikuandmeid elektroonilisel kujul.