Blogi 
WordPress’i näol on tegemist maailma ühe enim kasutatud sisuhaldusplatvormiga, millele saab üles ehitada nii veebilehti kui ka väiksemaid e-poode. WordPress’i populaarsus seisneb eelkõige tema kasutajasõbraliku ülesehituse kui võimaluste paljususe poolest. Võimalik on valmistada lihtne informatiivne veebileht kuni keeruka portaalini välja. Lihtsamad veebilehed valmivad suhteliselt kiire aja jooksul kui ei ole vajalik eraldi disaini või funktsionaalsust juurde programmeerida.

Oma suure ülemaailmse kommuuni ja avatud lähtekoodiga tarkvarana tuntud WordPress’le on loodud palju programmikesi ehk nn pluginaid, mis on kas tasuta või tasulise versioonina saadaval kõigile selle tarkvara kasutajaile. See annab võimaluse kujundada, lisada funktsionaalsust ja hoida lehe turvalisena kõigile ilma otseselt programmeerimiskeele oskust omamata. Loomulikult on võimalik alati ka vajadusel juurde programmeerida.

Samuti on WordPress sobilik valik inimestele, kes soovivad alustada blogi pidamisega. Kõigile neile, kes soovivad alustada oma toodete müügiga e-poe näol on WordPressi’le loodud samuti vastav võimalus.

Kokkuvõttes võib öelda, et WordPress on hea ja praktiline sisuhaldusplatvorm, millele on loodud palju võimalusi oma idee või ärilahenduse teostamiseks veebis.