E-poe halduspakett

E-poe halduspaketi teenus on mõeldud äriklientidele, kes soovivad leida IT tuge, kes nende äri tehnilise poole eest hoolt kannaks.

social-media

Pakume halduspaketti e-poodidele, mis on valmistatud WordPress'i WooCommerce lahendusele.

E-poe haldus

E-poe haldamise teenus pakub klientidele kindlust, et oleme valmis võtma e-poe tehnilise toimimise enda hooleks, et teie igapäevane äritegevus Internetis saaks toimida probleemideta. Muudame oma lahendustega e-poe turvaliseks. Aitame meie kliente ka kõiges muus, mis vajab täiendamist, muutmist või parandamist ning kuulub meie oskustesse.

Kõikide nende lahenduste tegemiseks pakume selleks e-poe halduspaketti. E-poe halduspaketti on võimalik tellida igakuiselt fikseeritud hinnaga kus teeme kindel arv tunde tehnilist tööd teie e-poes. Samuti oleme valmis tegema personaalse pakkumise kõigi kliendi soove arvesse võttes. Enne koostöö algust soovime üle vaadata teie e-poe, millest lähtuvalt koostame hinnapakkumise.

Uuendame sisuhalduse tarkvara ja lehel olevaid lisaprogramme kord kuus, mis ennetab võimalikke turvaohte ja hoiab teie e-poe ajakohasena.  Paigaldame turvamooduli ja alustame e-poe monitoorimisega. Lisaks teostame lahendusi, mis tõstavad nii e-poe kui selle külaliste turvalisust.

Teeme teie e-poest kord päevas varukoopia, mis e-poe tehnilisel riknemisel aitab taastada veebipoe algsesse ja tehniliselt töökorras seisu. Saame olla abiks ka kõiges muus, mis vajab teie e-poes muutmist või täiendamist.

Soovite pakkumist?

Meie poolt pakutavad muud veebilahendused

Kui soovite, et teie koduleht või e-pood oleks hooldatud ja mitmekülgsem saame seda pakkuda järgnevate teenuste abil..

Share this project: